SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Vaser 7638561
nr 763 8561
Vaser
Ett par, Silver, London, höjd: 15
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:39:45
28/5 22:08:17
300 kr
2/6 18:50:30
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver